Kas mēs esam

Mēs esam pateicīgi par iespēju darboties kopā ar fantastiskiem cilvēkiem – mūsu atbalstītājiem,

ziedotājiem, partneriem un dažādu organizāciju pārstāvjiem. Liels paldies jums visiem!

Pievienojies mums

Dibinātāji

„The Art of Life“ ir dibinājuši trīs aizrautīgi cilvēki –

Marco Steiger, Jana Vasile un Frieda Julie Radford.

Vairāk par viņiem:

Marco Steiger

Projekta “The Art of Life” dibinātājs un vadītājs

Interese par garīgumu un iekšējie meklējumi jau agri aizveda Marco līdz idejai par jauniem dzīves un domāšanas veidiem. Tagad vienu no lielākajiem gandarījumiem Marco gūst, iedvesmojot un atbalstot citus projektu izstrādē un saiknes atjaunošanā ar sevi un saviem sapņiem. Pēdējos 10 gadus Marco dzīve ir risinājusies gan dzīvojot, gan strādājot kopienās. Pielietojot projektu izstrādes metodi „Dragon Dreaming”, viņš ir izveidojis un veiksmīgi attīstījis tādus projektus kā “Schweibenalp” centrs un “The Worlds Spirit Forum” Šveicē un „The School of All Relations” Grieķijā. Marco profesionālā pieredze ir finanšu un ekonomikas jomā. Marco sagādā prieku „būvēt” jaunu, uz daudzpusīgu izdevīgumu jeb „WIN-WIN-WIN” balstītu kultūru, savā starpā iepazīstinot aizrautīgus cilvēkus no dažādiem projektiem.

Jana Vasile

Projekta “The Art of Life” koordinatore

Šis projekts man ir iespēja piedalīties tādas vietas radīšanā, kura apvieno visu, ko es jebkad esmu jutusi kā patiesu un vērtīgu mums un mūsu planētai. Tā kā esmu perfekcioniste, dzīvē bieži esmu saskārusies ar mirkļiem, kad šaubos vai ienīstu pati sevi. Tie ir palīdzējuši man atklāt dažādas metodes, kā sev palīdzēt un pat sevi dziedināt. Šobrīd mani it īpaši aizrauj deja un atjaunošanās iespējas, strādājot ar dažādām ar ķermeni saistītām metodēm. Es uzskatu, ka mūsu ķermenis ir ļoti vieds un ka tajā ir atbildes uz daudziem no mūsu jautājumiem. Īpašu prieku man sagādā atklāt arvien jaunus veidus, kā sajust savu prātu, garu, emocijas un ķermeni kā vienotu veselumu, un iespēja dalīties šajā informācijā ar citiem. Papildus tam man tuvs ir veselīgs dzīvesveids un brīvā laika pavadīšana dabā.

Frieda Julie Radford

Projekta “The Art of Life” dibinātāja

Kopš astoņdesmito gadu sākuma Frieda cilvēkiem palīdz attīstīt apziņu un atraisīt viņu potenciālu.  Viņa iedvesmo tos mīlošā veidā iestāties par sevi un pasauli. Lai to sekmētu, viņa dibinājusi un vadījusi organizācijas “Relationships” Šveicē un “La Massilia” Lansarotes salā. Pašlaik viņa iesaistās projektos, kuri veicina izmaiņas sistēmā un paradigmās. Viņu dziļi iedvesmojis darbs miera izpētes projektā „Tamera” Portugālē un citos tam līdzīgos projektos pirms tā kopš 1986.gada. Frieda ir arī „Schweibenalp” fonda Šveicē finanšu komitejas loceklis un atbalstītāja nesen iesāktajai izglītības iniciatīvai „The School of all Relations” (SOAR) jauniešiem Grieķijā. Tās mērķis ir palielināt to vietu skaitu, kur jaunieši var iegūt zināšanas par mieru un kā to īstenot.

Sazinies ar mums

Atbalstītāji & ziedotāji

Mūsu atbalstītāji un ziedotāji projektu “The Art of Life” atbalsta katrs ar savu unikālo talantu un dāvanām. Mums patiesu prieku sagādā palīdzēt un atbalstīt arī viņus.

Rūta Kronberga

Ringolds Rancāns

Normunds Zuševics

Dana Spuriņa

Aigars Rubiķis

Emīls Hlevickis

Sofija Zāgmane

Ieva Zāgmane

Lāsma Zāgmane

Kristaps Bunts

Rūta Abaja

Reinis Grants

Jana Vasile

ZS “Vizbuļi”

ZS “Kaņepītes”

Sadarbības partneri & tīkli

Mūs atbalsta draugi un partneri dažādos sadarbības tīklos:

Dragon Dreaming International / Dragon Dreaming Latvija / Šveice

School of All Relations (Aegina, Grieķija)

Schweibenalp komūna (Brienz, Šveice)

GEN (Global Ecovillage Network) Europe and International

The Ting (Peculiar Facilitators Community)

Dao Association Switzerland (Master Li Hechun)

Transition Town Zurich (Transition Movement)

Eiropas Permakultūras asociācija

Gaia Education Global Network

Biomimicry Switzerland / International

Global Flourish

Brain, Heart & Fun

Open Source for Peace

Spiral Dynamics Integral

NEO-TRIBES

Projekts “Iņķi”

Ekociemats “Gaismas Dārzi”