No 19. līdz 25. septembrim profesionālā un aizrautīgā permakultūras dizainera Marcus Polz vadībā tika aizvadīta permakultūras dārza plānošanas nedēļa īpašumā “Iņķi” netālu no Dobeles.

Kopumā tajā piedalījās ap 20 cilvēku, kas ieguva ne vien teorētiskas zināšanas, bet arī prakstisku pieredzi permakultūras dārza plānošanā.

Dažu dalībnieku atsauksmes:

“Paldies, ka devāt man telpu un vietu kopradīt!”
“Paldies, ka organizējāt šādu pasākumu! Es labprāt pievienošos vēl kādā!”
“Paldies par nozīmīgo darbu, ko darāt!”

Īpašs paldies Agnesei Tukānei par skaistajām bildēm, bioloģiskajām saimniecībām ZS “Vizbuļi” un ZS “Kaņepītes” par dalībnieku nodrošināšanu ar veselīgu pārtiku – bioloģiski audzētiem dārzeņiem un graudiem -, Līgai Andersonei, Rudītei Vasilei, Evijai Benhenai-Bēkenai, Anetei Veidemanei, Norai Melderai un Daigai Brakmanei par ticību projektam un finansiālu atbalstu.

Mīļš paldies organizatoriskajai komandai par ieguldīto laiku, enerģiju, finansiālu un praktisku atbalstu: Ringoldam Rancānam, Normundam Zuševicam, Rūtai Abajai, Reinim Grantam, Aigaram Rubiķim, Ievai Zāgmanei, Anetei Grosbergai, Janai Vasilei, Jyothi Freedo, un Marco Steiger. Jūsu palīdzība ir nenovērtējama!

Paldies pārējiem dalībniekiem, kuri mums pievienojās: Sintijai un Ingusam Druvām, Jānim Zundam, Armandam Šteinam, Thomas Krueger, Lolitai Putrāmai! Jūsu enerģija un zināšanas bija lielisks ieguvums mums visiem!

“The Art of Life” kopiena